Ahoj Všem,

výroční členská schůze KK Jiří Poděbrady se uskuteční v pátek 3.5.2018 od 18 hodin na kuželně klubu.

Výroční členská schůze KKJP

Konečné výsledky mistrovství jednostlivců SKKS kategorie mužů pro rok 2019 naleznete na odkazu ZDE

Mistrovství jednotlivců SKKS MUŽI 2019

Dnes se na kutnohorské kuželně uskutečnilo mistrovství středočeského kraje v kategorii žáků a žákyň. Náš klub reprezentovali Nela Miláčková, Ondra Šafránek a Tomáš Zvoníček.

Dvě žákovské medaile do Poděbrad
Nenalezeny žádné události
Sváteční sobota svedla ke vzájemným duelům na poděbradské kuželně jak družstvo žen, tak družstvo mužů.  V dopoledním derby 9.kola II.KLŽ  vítězí naše holky poměrně jasným výsledkem 7:1, když dosáhli výkonu 3109 kuželek. Nejlepší hráčkou byla Zdeňka Dejdová výkonem 533 kuželek. 
V odpoledním zápase proti sobě nastoupila družstva mužů. V první lajně nastupuje Lukáš Štich a Venda Kňap. Lukáš první dráhu vyhrává o dvě kuželky. Na druhé se mu však přestává dařit a střídá jej Sváťa Čech. Ani tomu se však nepodaří dohnat náskok soupeře a společně prohrávají o 28 kuželek. Venda svým výkonem 568 poráží soupeře o 26 kuželek.  Po první lajně prohráváme o dvě kuželky. Druhá lajna v podání Miloše Holého a Jiříka Tichého otáčí průběžný stav zápasu v náš prospěch. Miloš vyhrává souboj Holý vs. Holý o 52 kuželek, když dosáhne výkonu 585 kuželek. Jiřík také poráží svého soupeře a po druhé lajně vedeme 3:1 o 72 kuželek. Ve třetí lajně za nás nastupuje Lukáš Poláček a Láďa Hábes Nožička. Lukáš nezačíná nejlépe a první dráhu prohrává o 10. Na druhé se mu také nedaří a proto ho 57. hodem střídá Jirka Miláček. Tomu se daří stáhnout prohrané kuželky v souboji s Agatonem Plaňanským, když zahraje svoje dráhy 133 a 154. Na porážku soupeře to sice o 3 kuželky nestačí, ale na udržení kuželek ano. Láďa sice se soupeřem také prohrává, ale na našem vítězství to nic nemění. V součtu porážíme soupeře o 50 kuželek a získáváme důležitou výhru. 
 
V příštím kole přivítáme doma v sobotu 24. 11. 2018 od 14 hodin Dynamo Liberec
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vězte, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Chci více informací