Volné termíny Vánočního turnaje - tandemy 200HS, POZVÁNKA

Obsazení Vánočního turnaje

Další podzimní víkend začíná pátečním soubojem B týmu s pražským celkem SC Olympia Radotín. Soupeř kvůli páteční dopravě přijíždí se skluzem, ale včas začít duel.

KKJP B - SC Olympia Radotín

Rok se s rokem sešel a před příchodem Ježíška přijde již po čtvrté vánoční turnaj! Letošní ročník tandemových dvoustovek bude opět okořeněný hendikepy, které projdou obnovou a budou zveřejněny do konce listopadu. Turnaj tak bude bez kategorií a bude určen pro registrované i neregistrované.

Vánoční turnaj 2018

Svatomartinský týden nepřinesl poděbradským týmům ani bod. B tým ve čtvrtečním nočním utkání prohrává 2:6 na půdě pražského Unionu. V sobotním odpoledni podlehly svým soupeřům oba poděbradské A týmy. Muži svedli boj s Pardubicemi na neutrální půde v Přelouči. Ženy vycestovaly na výlet do Pelhřimova, aby konečně věděly "do čeho jdou" :-)

Víkend bez bodu

Po delší době se opět hýbalo s rekordem poděbradských drah. 3. listopadu v sedmém kole 2. kuželkářské ligy žen se o to postarala Zdeňka Dejdová s výkonem 601. Čímž se stala první ženou s šestistovkou v kapse na poděbradských drahách a velkou mírou přispěla k výhře 5:3 nad týmem TJ Lokomotiva Ústí nad Labem.

Padl rekord poděbradských drah
10 led
12 led
18 led
19 led
Sváteční sobota svedla ke vzájemným duelům na poděbradské kuželně jak družstvo žen, tak družstvo mužů.  V dopoledním derby 9.kola II.KLŽ  vítězí naše holky poměrně jasným výsledkem 7:1, když dosáhli výkonu 3109 kuželek. Nejlepší hráčkou byla Zdeňka Dejdová výkonem 533 kuželek. 
V odpoledním zápase proti sobě nastoupila družstva mužů. V první lajně nastupuje Lukáš Štich a Venda Kňap. Lukáš první dráhu vyhrává o dvě kuželky. Na druhé se mu však přestává dařit a střídá jej Sváťa Čech. Ani tomu se však nepodaří dohnat náskok soupeře a společně prohrávají o 28 kuželek. Venda svým výkonem 568 poráží soupeře o 26 kuželek.  Po první lajně prohráváme o dvě kuželky. Druhá lajna v podání Miloše Holého a Jiříka Tichého otáčí průběžný stav zápasu v náš prospěch. Miloš vyhrává souboj Holý vs. Holý o 52 kuželek, když dosáhne výkonu 585 kuželek. Jiřík také poráží svého soupeře a po druhé lajně vedeme 3:1 o 72 kuželek. Ve třetí lajně za nás nastupuje Lukáš Poláček a Láďa Hábes Nožička. Lukáš nezačíná nejlépe a první dráhu prohrává o 10. Na druhé se mu také nedaří a proto ho 57. hodem střídá Jirka Miláček. Tomu se daří stáhnout prohrané kuželky v souboji s Agatonem Plaňanským, když zahraje svoje dráhy 133 a 154. Na porážku soupeře to sice o 3 kuželky nestačí, ale na udržení kuželek ano. Láďa sice se soupeřem také prohrává, ale na našem vítězství to nic nemění. V součtu porážíme soupeře o 50 kuželek a získáváme důležitou výhru. 
 
V příštím kole přivítáme doma v sobotu 24. 11. 2018 od 14 hodin Dynamo Liberec
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vězte, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Chci více informací