Průběžné výsledky z Mistrovství jednotlivců Středočeského krajského

kuželkářského svazu seniorů pro rok 2020 naleznete ZDE

Výsledky MJ SKKS 2019 senioři

Po svátcích se naše béčko muselo rychle oklepat a už v pátek 10.1.2020 muselo doma čelit Kolínu B. Po problémech s marodkou jsme na konec dokázali poskládat 6 hráčů a šlo se do boje.

KK JIŘÍ PODĚBRADY B - TJ SOKOL KOLÍN B

V neděli 3.listopadu vyrazili dorostenci směr Plzeňský kraj vstříc dalšímu soupeři 1.kuželkářské ligy dorostu do Holýšova.

1.KLD - prolomením šestistovky si přivezli dorostenci bod z Holýšova

mm Vrchlabi 21.9.2019 
3. kolo třetiligové soutěže B přineslo do Poděbrad další těžké a důležité body ze soupeřovy půdy. Tentokrát byla výhra víc než těsná a to o jednu kuželku. 
3.KLM B - 3.kolo druhá výhra, tentokrát venku

OZNÁMENÍ

Na základě usnesení vlády ČR o vyhlášení nouzového stavu je od pátku

13.3.2020 6:00 hodin do odvolání uzavřena kuželna KK Jiří Poděbrady pro veškerou činnost.  

Případné informace u předsedy klubu          

na telefonu 608917161

Nenalezeny žádné události

Po svátcích se naše béčko muselo rychle oklepat a už v pátek 10.1.2020 muselo doma čelit Kolínu B. Po problémech s marodkou jsme na konec dokázali poskládat 6 hráčů a šlo se do boje.


Jako první z našich se představili David Zbyněk a Gütterová Petra. Zbyněk přehrál svého soupeře v plných a díky tomu vyhrál svoji hru o 21 kuželek. Petra hrála od začátku skvěle, od začátku si budovala náskok a postupně soupeře přehrávala. Nakonec doslova vybojovala ze všech sil vítězství, když poslední hody už házela z posledních sil. Přesto naházela slušných 453 kuželek a přehrála soupeře s náskokem 17 kuželek.
Jako další byli na řadě Kazda Jaroslav a Klindera Vladimír. Před touto dvojicí byl stav 2:0 s náskokem 38 kuželek. Jarda bohužel neměl svůj den. Celou hru se trápil, ale nevzdal se. Bojoval do posledního hodu a soupeře nakonec i udolal. Jarda dohrál s výkonem 405 kuželek a soupeře porazil s náskokem 20 kuželek. Vláďa ten hrál úplně jinak než Jarda. Dařilo se mu hodně a vypadalo to na slušný výsledek. Soupeř se ale držel zuby nehty a nakonec to byl boj až do konce. Vláďa zvítězil s výkonem 448 kuželek, ale náskokem pouhých 7 kuželek.
Na poslední lajnu nastupovala dvojice Šustr Ondřej a Šafránek Jan. Stav byl 4:0 pro nás a náskok jsme měli 65 kuželek. Ondra ze začátku trošku bojoval, nemohl se trefit do ulice. Nakonec se chytl a bohužel těsně prohrál. Skončil s výkonem 432 kuželek a prohrál o 7 kuželek. Honza svoji první hru hrál výborně. Po první půli vedl a zápas tedy měl být jasnou záležitostí. Druhou půli v dorážce ale přišel zkrat a soupeř mu utekl. Byl to boj až do konce, aby Kolín nevyhrál na číslo. Na konec Honza dohrál s výkonem 420 a prohrál o 31 kuželek.
Nakonec tedy béčko vyválčilo výhru 6:2 nad Kolínem B.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vězte, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Chci více informací