Rok se s rokem sešel, sezóna nedopadla úplně podle představ, ale turnaj "O putovní pohár starosty města Poděbrad" se opět blíží!

O putovní pohár starosty města Poděbrad 2020

{jcomments off}Od 11.května 2020 bude mužné pro členy Kuželkářského klubu Jiří Poděbrady otevřít prostory kuželny.
Denně od 9:00 hod. do 19:30 za níže stanovených podmínek.

Otevření kuželny k zahájení tréninků

Memoriál Františka Dubského

Z důvodu vládního nařízení nedošlo k dohrání soutěže neregistrovaných.
Proto žádáme zástupce neregistrovaných družstev o informaci, zda máte jako družstvo zájem o dohraní Memoriálu Františka Dubského.

Podmínkou k obnovení soutěže je souhlas většiny družstev – min. 80% účastníků (8 družstev)

Možné jsou tři varianty:

  • Dohrát pouze základní část (zbylé zápasy) bez play-off
  • Dohrát celou soutěž i s částí play-off
  • Ukončit soutěž bez dohrání

Zápasy bude možné odehrát po dohodě i v jiné dny v týdnu.

Prosíme o sdělení vašeho rozhodnutí o budoucnosti letošního ročníku Memoriálu Františka Dubského nejpozději do 15.5.2020 pana Václavu Andělovi!

Dokončení vs ukončení sezóny???
Nenalezeny žádné události

Po svátcích se naše béčko muselo rychle oklepat a už v pátek 10.1.2020 muselo doma čelit Kolínu B. Po problémech s marodkou jsme na konec dokázali poskládat 6 hráčů a šlo se do boje.


Jako první z našich se představili David Zbyněk a Gütterová Petra. Zbyněk přehrál svého soupeře v plných a díky tomu vyhrál svoji hru o 21 kuželek. Petra hrála od začátku skvěle, od začátku si budovala náskok a postupně soupeře přehrávala. Nakonec doslova vybojovala ze všech sil vítězství, když poslední hody už házela z posledních sil. Přesto naházela slušných 453 kuželek a přehrála soupeře s náskokem 17 kuželek.
Jako další byli na řadě Kazda Jaroslav a Klindera Vladimír. Před touto dvojicí byl stav 2:0 s náskokem 38 kuželek. Jarda bohužel neměl svůj den. Celou hru se trápil, ale nevzdal se. Bojoval do posledního hodu a soupeře nakonec i udolal. Jarda dohrál s výkonem 405 kuželek a soupeře porazil s náskokem 20 kuželek. Vláďa ten hrál úplně jinak než Jarda. Dařilo se mu hodně a vypadalo to na slušný výsledek. Soupeř se ale držel zuby nehty a nakonec to byl boj až do konce. Vláďa zvítězil s výkonem 448 kuželek, ale náskokem pouhých 7 kuželek.
Na poslední lajnu nastupovala dvojice Šustr Ondřej a Šafránek Jan. Stav byl 4:0 pro nás a náskok jsme měli 65 kuželek. Ondra ze začátku trošku bojoval, nemohl se trefit do ulice. Nakonec se chytl a bohužel těsně prohrál. Skončil s výkonem 432 kuželek a prohrál o 7 kuželek. Honza svoji první hru hrál výborně. Po první půli vedl a zápas tedy měl být jasnou záležitostí. Druhou půli v dorážce ale přišel zkrat a soupeř mu utekl. Byl to boj až do konce, aby Kolín nevyhrál na číslo. Na konec Honza dohrál s výkonem 420 a prohrál o 31 kuželek.
Nakonec tedy béčko vyválčilo výhru 6:2 nad Kolínem B.

Komentáře  

0 #1 Gemma 2020-06-26 11:40
James Baldwin Books Another Country Emotional
Intelligence Book Daniel Goleman

Also visit my web-site bog: http://plohed.shoppy.pl/Produkt/e2dtn03e
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vězte, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Chci více informací