Nová zpráva
 

Vyřešte příklad: 6 plus 6 se rovná

herr zedlak: kecáš

naši fotři hned v začátku stavěcích mašin vyžadovali , aby kuželka evidentně stažená šňůrou, aby ta kuželka se nepočítala. To že se bude počítat, s tím přišlo naše vv čka..


čtvrtek 28. květen 2015
host: fotri

Nevymysleli nahodou nasi fotri ty automaty, ktere ted tak kritizujes?

Myslim, ze by se podebradakum vyplatilo na chvili vypnout forum, nez ho zahlcovat romanama o nazoru jednoho fanatika

 


středa 29. duben 2015
JardaK: Renata

Ahoj Renato, někde nastala chyba, už je to opraveno ;-)


úterý 28. duben 2015
host: Renata Finková

tak by mě zajímalo  .jak je možné že hraju za Hopsinky  :) ráda bych aby jste mě to už opravili  :) já jsem HRÁČKA Z VELENIC  :) a jsem na to hrdá  :)


pondělí 27. duben 2015
JardaK: Video

Ahoj,

budou jen fotky. Na točení videa z přeplněného hlediště to moc není... mám pár úryvků z popředí při rozhozu.. tak možná udělám malý sestřih s fotkama. Jinak dnešní finále je foceno na zrcadlovku, tak snad budou fotky ještě hezčí :-)


neděle 26. duben 2015
Tomáš Beck: Bude video?

Ahoj, ještě bych zeptal, jestli bude nějaké video z MČR. Bylo by to super. Jinak foto jsou pěkný.


neděle 26. duben 2015
Tomáš Beck: MČR 2015

Ahoj, jen bych se zeptal, jestli budou někde průběžné výsledky z MČT mužů. Děkuji. :)


sobota 25. duben 2015
jyrka: nedovolená podpora větru

když jsem končil s kuželkama ve 2009 , tak ještě ten současný stroj nesmyslu, který stahuje kuželky z každého nepodařeného a hodu a s ním současně zvyšuje i nekritické sebevědomí neumětele, který ví, že petelicí dosáhne vždy svého a to odevšad , tak ten současný nesmysl na shazování kuželek v tom roce 2009 ani zdaleka nebyl na takové úrovni jako až ale nyní. To skutečně už nemá se sportovními kuželkami společné ani to hovno .

Bělíček z Ústí mě porazil na každé dráze o jeden nebo dva klacky díky tomu, že prostě jemu ten levý sedlák za pomocí petelice prostě stál, ale díky té " nedovolené podpory větru " jeho koulí prostě ten sedlák se rozsvítil, přestože stál . Mně z navlas stejného hodu a za povolené podpory větru ten sedlák se nerozsvítil a samozřejmě proto i stál . Bělíček měl dvakrát tuto situaci v existenci a proto jsem prohrál. Kdyby mu sedlák stál jako mně, prohrál by o balík. Je to normální ? Tohle se vám líbí ? Tak si to tak hrajte..nazdar !


pondělí 20. duben 2015
 
Powered by Phoca Guestbook

Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vězte, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Chci více informací