Ahoj Všem,

výroční členská schůze KK Jiří Poděbrady se uskuteční v pátek 3.5.2018 od 18 hodin na kuželně klubu.

Výroční členská schůze KKJP

Konečné výsledky mistrovství jednostlivců SKKS kategorie mužů pro rok 2019 naleznete na odkazu ZDE

Mistrovství jednotlivců SKKS MUŽI 2019

Dnes se na kutnohorské kuželně uskutečnilo mistrovství středočeského kraje v kategorii žáků a žákyň. Náš klub reprezentovali Nela Miláčková, Ondra Šafránek a Tomáš Zvoníček.

Dvě žákovské medaile do Poděbrad
Nenalezeny žádné události

Další podzimní víkend začíná pátečním soubojem B týmu s pražským celkem SC Olympia Radotín. Soupeř kvůli páteční dopravě přijíždí se skluzem, ale včas začít duel.

Oba soupeři na prvních drahách zahájili hodovkou a od začátku si drží mírný náskok v kuželkách i hodech. Dušan náskok soupeře nedohnal a proti soupeři často otevíral dorážku středem. Venda si soupeře hlídá a první dráhu o jeden klacek vítězí. Po výměně drah jsou oba v plných lepší, končí s hezkými řádky 153 a 154. Dorážka tak rozhodne. Dušan se zasekl hned v druhé devítce, kdy položil osmičku a na sedláka vystřílel 6 koulí než ho střelil. Soupeř si vytvořil náskok, na který už Dušan neodpověděl a celkově ztráci 26kuželek. Venda poprvé ujíždí 86. hodem a se soupeřem drží krok. V 93. hodu pokládá devítku a otevírá pětkou a zůstává televizní podběrák. Venda zamířil a jemně lízl malou ulici. Pravá fána přelítla krále a pokládá levého sedláka. Krásný hod, ale král pevně stojí. Na něho Venda 2x ujel a ztratil možnost dotáhnout nahnané kuželky soupeře. Prohrává tak o 8 kuželek.

V prostřední části Jirka s Honzou nastoupili hned od plných oba shodně 156 + dorážkou přes 70 nesputili nikoho před sebe. Po výměně oba polevili, ale protože polevili i soupeři mohli si v klidu dohrát svoji hru a uhlídat si body v kapse.

Na konci nastoupil Jarda s Ondrou Šustrem, který musel od prvního hodu nahradit Zbyňka, se kterým se počítalo, ale Zbyňda nikde :-) Ondra přijel z železničářského klání a to zrovna nejvyššího - Mistrovství ČR. Jarda na první dráze ztratil plné 146-166 a v dorážce položil stejně jako soupeř. Po výměně ovšem soupeř vyšel z rytmu a rozdíl 220-186 přinesl bod. Ondra vyfasoval těžkého soupeře, který začal hned od začátku a nepolevoval. S odehranými hody v nohách nastoupil s jasným cílem a to DOHRÁT! To se mu povedlo ikdyž vedle něho padala kuželka za kuželkou a padl nejlepší výkon zápasu 482. Tak slavíme výhru a připisujeme 2 body do tabulky.

Příští týden zavítáme na Žižkov kde má svou domácí půdu KK Slavoj Praha B.

Dušan Richter   415 : 441   Asimus Robert
Václav Anděl   436 : 444  Zdražil Vladimír
Jiří Šafránek 444 : 390 Dvořák Petr
Jan Poláček  445 : 356 Ujheliy Jiří
Jaroslav Kazda  436 : 423 Dvořák Pavel
Zbyněk David  424 : 482 Pondělíček Martin
   2600 : 2536  

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vězte, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Chci více informací