Konečné výsledky mistrovství jednostlivců SKKS kategorie mužů pro rok 2019 naleznete na odkazu ZDE

Mistrovství jednotlivců SKKS MUŽI 2019

Dnes se na kutnohorské kuželně uskutečnilo mistrovství středočeského kraje v kategorii žáků a žákyň. Náš klub reprezentovali Nela Miláčková, Ondra Šafránek a Tomáš Zvoníček.

Dvě žákovské medaile do Poděbrad
mdusan V úterý 1.1.2019 (tedy na Nový rok), se uskutečnil čtvrtý ročník turnaje o putovní pohár HRDINA NOVÉHO ROKU v disciplíně 100 HS s podtitulem "Jak na Nový rok, tak po celý rok". 
Novoroční turnaj 2019

Vánoční tandemový turnaj skončil. Vítezi se díky pěkné hře a dostatečnému hendikepu stali neregistrovaní Rychtářová Šárka a Černík Karel. Shodná čísla by měla ještě rozhodnout dorážka.

Výsledky Vánočního turnaje 2018
22 úno
TJ Neratovice - KK Jiří Poděbrady B
22.2.2019 17:30 - 22:30
23 úno
23 úno
1 bře

Další podzimní víkend začíná pátečním soubojem B týmu s pražským celkem SC Olympia Radotín. Soupeř kvůli páteční dopravě přijíždí se skluzem, ale včas začít duel.

Oba soupeři na prvních drahách zahájili hodovkou a od začátku si drží mírný náskok v kuželkách i hodech. Dušan náskok soupeře nedohnal a proti soupeři často otevíral dorážku středem. Venda si soupeře hlídá a první dráhu o jeden klacek vítězí. Po výměně drah jsou oba v plných lepší, končí s hezkými řádky 153 a 154. Dorážka tak rozhodne. Dušan se zasekl hned v druhé devítce, kdy položil osmičku a na sedláka vystřílel 6 koulí než ho střelil. Soupeř si vytvořil náskok, na který už Dušan neodpověděl a celkově ztráci 26kuželek. Venda poprvé ujíždí 86. hodem a se soupeřem drží krok. V 93. hodu pokládá devítku a otevírá pětkou a zůstává televizní podběrák. Venda zamířil a jemně lízl malou ulici. Pravá fána přelítla krále a pokládá levého sedláka. Krásný hod, ale král pevně stojí. Na něho Venda 2x ujel a ztratil možnost dotáhnout nahnané kuželky soupeře. Prohrává tak o 8 kuželek.

V prostřední části Jirka s Honzou nastoupili hned od plných oba shodně 156 + dorážkou přes 70 nesputili nikoho před sebe. Po výměně oba polevili, ale protože polevili i soupeři mohli si v klidu dohrát svoji hru a uhlídat si body v kapse.

Na konci nastoupil Jarda s Ondrou Šustrem, který musel od prvního hodu nahradit Zbyňka, se kterým se počítalo, ale Zbyňda nikde :-) Ondra přijel z železničářského klání a to zrovna nejvyššího - Mistrovství ČR. Jarda na první dráze ztratil plné 146-166 a v dorážce položil stejně jako soupeř. Po výměně ovšem soupeř vyšel z rytmu a rozdíl 220-186 přinesl bod. Ondra vyfasoval těžkého soupeře, který začal hned od začátku a nepolevoval. S odehranými hody v nohách nastoupil s jasným cílem a to DOHRÁT! To se mu povedlo ikdyž vedle něho padala kuželka za kuželkou a padl nejlepší výkon zápasu 482. Tak slavíme výhru a připisujeme 2 body do tabulky.

Příští týden zavítáme na Žižkov kde má svou domácí půdu KK Slavoj Praha B.

Dušan Richter   415 : 441   Asimus Robert
Václav Anděl   436 : 444  Zdražil Vladimír
Jiří Šafránek 444 : 390 Dvořák Petr
Jan Poláček  445 : 356 Ujheliy Jiří
Jaroslav Kazda  436 : 423 Dvořák Pavel
Zbyněk David  424 : 482 Pondělíček Martin
   2600 : 2536  

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vězte, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Chci více informací