Volné termíny Vánočního turnaje - tandemy 200HS, POZVÁNKA

Obsazení Vánočního turnaje

Další podzimní víkend začíná pátečním soubojem B týmu s pražským celkem SC Olympia Radotín. Soupeř kvůli páteční dopravě přijíždí se skluzem, ale včas začít duel.

KKJP B - SC Olympia Radotín

Rok se s rokem sešel a před příchodem Ježíška přijde již po čtvrté vánoční turnaj! Letošní ročník tandemových dvoustovek bude opět okořeněný hendikepy, které projdou obnovou a budou zveřejněny do konce listopadu. Turnaj tak bude bez kategorií a bude určen pro registrované i neregistrované.

Vánoční turnaj 2018

Svatomartinský týden nepřinesl poděbradským týmům ani bod. B tým ve čtvrtečním nočním utkání prohrává 2:6 na půdě pražského Unionu. V sobotním odpoledni podlehly svým soupeřům oba poděbradské A týmy. Muži svedli boj s Pardubicemi na neutrální půde v Přelouči. Ženy vycestovaly na výlet do Pelhřimova, aby konečně věděly "do čeho jdou" :-)

Víkend bez bodu

Po delší době se opět hýbalo s rekordem poděbradských drah. 3. listopadu v sedmém kole 2. kuželkářské ligy žen se o to postarala Zdeňka Dejdová s výkonem 601. Čímž se stala první ženou s šestistovkou v kapse na poděbradských drahách a velkou mírou přispěla k výhře 5:3 nad týmem TJ Lokomotiva Ústí nad Labem.

Padl rekord poděbradských drah
10 led
12 led
18 led
19 led

Další podzimní víkend začíná pátečním soubojem B týmu s pražským celkem SC Olympia Radotín. Soupeř kvůli páteční dopravě přijíždí se skluzem, ale včas začít duel.

Oba soupeři na prvních drahách zahájili hodovkou a od začátku si drží mírný náskok v kuželkách i hodech. Dušan náskok soupeře nedohnal a proti soupeři často otevíral dorážku středem. Venda si soupeře hlídá a první dráhu o jeden klacek vítězí. Po výměně drah jsou oba v plných lepší, končí s hezkými řádky 153 a 154. Dorážka tak rozhodne. Dušan se zasekl hned v druhé devítce, kdy položil osmičku a na sedláka vystřílel 6 koulí než ho střelil. Soupeř si vytvořil náskok, na který už Dušan neodpověděl a celkově ztráci 26kuželek. Venda poprvé ujíždí 86. hodem a se soupeřem drží krok. V 93. hodu pokládá devítku a otevírá pětkou a zůstává televizní podběrák. Venda zamířil a jemně lízl malou ulici. Pravá fána přelítla krále a pokládá levého sedláka. Krásný hod, ale král pevně stojí. Na něho Venda 2x ujel a ztratil možnost dotáhnout nahnané kuželky soupeře. Prohrává tak o 8 kuželek.

V prostřední části Jirka s Honzou nastoupili hned od plných oba shodně 156 + dorážkou přes 70 nesputili nikoho před sebe. Po výměně oba polevili, ale protože polevili i soupeři mohli si v klidu dohrát svoji hru a uhlídat si body v kapse.

Na konci nastoupil Jarda s Ondrou Šustrem, který musel od prvního hodu nahradit Zbyňka, se kterým se počítalo, ale Zbyňda nikde :-) Ondra přijel z železničářského klání a to zrovna nejvyššího - Mistrovství ČR. Jarda na první dráze ztratil plné 146-166 a v dorážce položil stejně jako soupeř. Po výměně ovšem soupeř vyšel z rytmu a rozdíl 220-186 přinesl bod. Ondra vyfasoval těžkého soupeře, který začal hned od začátku a nepolevoval. S odehranými hody v nohách nastoupil s jasným cílem a to DOHRÁT! To se mu povedlo ikdyž vedle něho padala kuželka za kuželkou a padl nejlepší výkon zápasu 482. Tak slavíme výhru a připisujeme 2 body do tabulky.

Příští týden zavítáme na Žižkov kde má svou domácí půdu KK Slavoj Praha B.

Dušan Richter   415 : 441   Asimus Robert
Václav Anděl   436 : 444  Zdražil Vladimír
Jiří Šafránek 444 : 390 Dvořák Petr
Jan Poláček  445 : 356 Ujheliy Jiří
Jaroslav Kazda  436 : 423 Dvořák Pavel
Zbyněk David  424 : 482 Pondělíček Martin
   2600 : 2536  

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vězte, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Chci více informací